Ramówka

Ramówka Videoportalu Słodki Live – sezon 5 – styczeń-kwiecień 2018

WTOREK
BIZNES

Przedsiębiorcy - Tomasz Słodki

1-przedsiebiorcy

Polscy przedsiębiorcy pokazują swoje biznesy – opowiadają o swoich produktach, usługach i firmach.

WYSTĄPIENIA - Maciej Orłoś

orlos

Legenda polskiego dziennikarstwa – Maciej Orłoś opowiada o sztuce prezentacji – nie tylko przed kamerą.

CRM YETIFORCE - Błazej Pabiszczak

pabiszczak

SHORLIST Relacje - Marta Macke, Rafał Karski

macke

Budowanie relacji klient-agencja i agencja-klient. Gośćmi programu są marketerzy, zakupowcy i managerzy agencji komunikacji marketingowej.

CC TALK - Karol Bancerz

Biznes potrzebuje klienta. W programie więc rozmawiamy o klientach, nowoczesnej sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klientów.

Brief.pl - Grzegorz Kiszluk

8

Finanse z ludzką twarzą - Dariusz Halczok

halczok

Wideo w Biznesie - Tomasz Słodki

karol

Menedżer Pro - Anna Gucwa

orlosgucwa

Ludzie HRu - Dominika Maciołek

9

Smart Office - Robert Gontkiewicz

gontkiewicz

SMART OFFICE – przybliża różne oblicza cyfrowej rewolucji, ale także czym jest SMART Office – jak wpływa na organizację, z czego się składa i jak go wdrożyć w każdej organizacji.

ŚRODA
HOME & LIFE

Zbigniew Urbański Testuje

odc1

Rozwiązania, które powodują, że żyje nam się prościej. Co wybrać w gąszczu tysięcy urządzeń – sprawdzi Zbigniew Urbański. Już 9 lat testuje, sprawdza, recenzuje oraz dzieli się wiedzą. Zbigniew Urbanski i jego elektroniczne zabawki, gadżety i technologie.

Dekor Blog - Ewa Andrzejuk

1

Dekoracje okienne mogą zmienić wszystko – od atmosfery, po relacje – zobaczcie jakie propozycje dekoracji okiennych ma dla Was Ewa Andrzejuk z Salonu Tkanin Dekoracyjnych Eva.

Przestrzeń - Patryk Gniedziejko

patryk

Przestrzeń – program o istniejących i projektowanych przestrzeniach publicznych, poruszający aspekty funkcjonalności i problematyki tych miejsc. Trendy i rozwiązania dla przestrzeni publicznych, partycypacja społeczna i wspólne budowanie naszego najbliższego otoczenia w myśl powiedzenia “żeby żyło nam się lepiej…”.

Motywacja - Marek Kamiński

odc7

Energia, motywacja do działania, work life balance, siła przetrwania – Marek Kamiński – filozof, polarnik doradza jak radzić sobie w życiu!

Sekrety Budynków Pasywnych - Kamil Lesiuk

Zrzut ekranu 2017-12-06 o 16.02.28

Jak oszczędzać pieniądze, a jednocześnie żyć w zdrowych i komfortowych warunkach? Kamil Lesiuk zdradzi Wam “Sekrety Budynków Pasywnych”. W programie dowiesz się m.in. jak lepiej zainwestować swoje (lub nie swoje) pieniądze, aby pracowały dla Twojego portfela, zdrowia i komfortu, a nie na odwrót.

Finatio - Krzysztof Szymański

szymanski

Kredyty, leasingi, faktoring – czyli jak poruszać się w świecie finansów.

Helpzy - Konrad Kwiatkowski

odc 8

Strefa Zoologiczna - Michał Sawa

3

Wszyscy miłośnicy zwierząt znajdą coś dla siebie – co tydzień w programie gościmy psy, koty, fredki, a nawet króliki! Posłuchaj ciekawych rozmów z właścicielami.

Poagdajmy - Tomasz Słodki

slodki

Program, w którym Tomasz Słodki rozmawia z zaproszonymi gości oraz widzami na tematy poważne.

CZWARTEK
ART.TV

Koncerty i festiwale

globaltica

Koncerty, festiwale, spotkania muzyczne – przez blisko 40 minut historia polskiej muzyki alternatywnej!

Reggae Lekcja - Sławomir Gołaszewski

golaszewski

Legenda polskiej muzyki reggae, człowiek, który uznawany jest za ojca chrzestnego, bowiem ponad 30 lat temu przyprowadził do naszego kraju trójkolorową muzykę. W Art.tv zobaczycie niepublikowane programy Sławka Gołaszewskiego (1954-2015)

Zitolo od rzeczy - Wojtek Gomulski

zitolo

W programie poruszane są tematy dotyczące twórczości, głównie designu, dekoratorstwa, stylizacji modowych, ale także świadomej i odpowiedzialnej konsumpcji, sztuki oraz wszystkich nowinek i innowacyjnych rozwiązań w sferze kreatywnej oraz w sferze kultury w ogóle.

Designomania - Agnieszka Mikos, Marek Przywalny

designomania

Książki Szczygła - Mariusz Szczygieł

sz1

Najciekawsze książki z najlepszej księgarni na świecie – Wrzenia Świata poleca Mariusz Szczygieł.

Ethnosfera / Folk Time - Sławomir Król

krol

Sławek Król rozmawia o muzyce i kulturze związanej z muzykami / artystami z kręgu folk / World Music i nie tylko. Blaski i cienie bycia niezależnym we współczesnej skomercjalizowanej kulturze… O tym co tydzień!

Performatywka - Patryk Gniedziejko

Dance Theater – wydarzenia taneczne o specyficznej tematyce określanej na potrzeby sztuk performatywnych i efemerycznych. Wystawiane tematy będą określały emocje, ruch, formę poprzez różne narzędzia pracy ciała.

Emisja głosu z Ramoną Rey

ramona

Emisja głosu z Ramoną Rey to 8 odcinków . których znana wokalistka pokazuje jak pracować nad przeponą, aby brzmieć dobrze.

Komentarze Facebook
Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś