BIZNES

Jak nagrywamy program PRZEDSIĘBIORCY

Program Przedsiębiorcy istnieje w Telewizji Internetowej Słodki Live od ponad roku. Pomógł rozsławić bardzo wiele firm, a jakość jego produkcji i atmosfera na planie jest ceniona przez gości do tego stopnia, że często odwiedzają nas ponownie. O tym jak wygląda powstanie programu zza kulis pokażemy w Tomasz Słodki Vlog.

Pomysł na program powstał po to, aby umożliwić przedsiębiorcom profesjonalne nagranie za niewielką kwotę.

Pamiętam, jak wiele firm przychodziło do mnie i narzekało, że nie stać ich na to, aby zamówić profesjonalny film za kilka tysięcy złotych – wspomina twórca programu Tomasz Słodki. Wtedy pomyślałem, że fajnie będzie połączyć wielu przedsiębiorców, którzy będą wykorzystywali nasze studio do takiej produkcji. Stąd wzięła się idea, aby nagrywać profesjonalny 10-minutowy wywiad w studiu za 500 zł netto.

Jednym z naszych ostatnich gości jest Justyna Kopeć z Marketingu Online, która wystąpiła w Przedsiębiorcach po raz kolejny i jak sama mówi, program nagrywa się fantastycznie.

Te materiały, które nagrywamy w studiu, po pierwsze dają mi to, że moja marka jest bardziej rozpoznawalna, a także budują moją rolę jako eksperta, bo wypowiadam się na tematy, na których się znam właśnie w takich miejscach jak studio telewizyjne — powiedziała nam po nagraniu.

Gościem programu Przedsiębiorcy była też Joanna Grabska z firmy Biznes z sercem.

Biznes i duchowość trzeba łączyć. Kiedy ktoś prowadzi swoją firmę z sercem, oznacza to, że będzie on to robił rzetelnie, uczciwie i dobrze. Warto tak żyć i nie trzeba do tego żadnej wielkiej filozofii — mówiła podczas wystąpienia.

Po nagraniu przyznała, że bawiła się świetnie i cieszy się z przyjemnej atmosfery, która panuje na naszym planie. Za jakością programu stoi także cały sztab ludzi odpowiedzialnych za kamery, wyświetlane prezentacje czy makijaż.

Zapraszamy do subskrybowania kanału Tomasz Słodki Vlog.

 

 

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś