Koncert

KORTOWIADA – Największe juwenalia w Polsce

Kortowiada to największe juwenalia w Polsce odbywające się od 59 lat w Olsztynie. Nazwa pochodzi od Kortowa, miasteczka akademickiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Szacuje się, że przez cztery dni imprezy, odwiedza ją ponad 100 tysięcy osób.

Wielu z uczestników twierdziło, że nie ma lepszej imprezy niż Kortowiada.Szczególnie zachwalano sobie koncerty, na których wystąpił m.in. Krzysztof Krawczyk.

My na Kortowiadzie spotkaliśmy m.in. zespół Reggaeside, który był już gościem w telewizji Słodki Live. Zapytaliśmy ich o wrażenia po koncercie, ponieważ pierwszy raz grali na tych juwenaliach.

Jednak humory dopisywały, bo jak stwierdzili, cała impreza jest świetna i na pewno będą chcieli pojawić się na niej ponownie, bo w powietrzu aż czuć pozytywną energię.

Na imprezę przybyła masa ludzi. Tymczasem Patryk bardzo chciał iść na imprezę techno.Techno łączy w sobie bardzo wiele emocji i najbardziej oczekiwanym momentem jest to jedno wielkie łupnięcie — przekonywał.

Dla Tomka było to pierwsze takie doświadczenie z imprezą techno.

Muszę przyznać, że bawiłem się fajnie. Podobało mi się, kiedy DJ mieszał utwory znane, a później robił do nich taką łupankę. Wszyscy się bawili pozytywnie, byli uśmiechnięci, weseli, pozdrawiali nas do kamery więc było naprawdę fajnie – mówi Tomasz Słodki.

Zapraszamy do subskrybowania kanału Tomasz Słodki Vlog.

 

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś