Podróże

Jak tanio podróżować? EUROTRIP

Sen jest jak podróż — czasami wyciąga nas z różnych dziwnych momentów naszego życia i przenosi do innego świata. Dzisiejszy vlog będzie o tym, jak organizuje się Eurotrip. Tomasz Słodki twórca telewizji Słodki Live odbył ich już ponad dziesięć.

Podróżowałem i stopem i pociągiem i busem i autobusem, czy samolotem i każda z tych podróży była niezwykle ekscytująca, o czym opowiem dzisiaj w videoblogu — zapowiada autor vloga.

Moim pierwszym tripem była podróż o Europie samochodem, który ostatecznie się zepsuł. Odebraliśmy samochód dopiero po trzech dniach, a naprawa kosztowała 500 euro i dlatego był to mój najdroższy Eurotrip.

Podróży, samochodem było jednak wiele. Eurotrip przez Włochy zaskoczył cenami autostrad, które wyniosły ponad 400 euro.

Najmilej wspominam podróże pociągiem — mówi Tomasz Słodki. Kupiłem wtedy bilet Interrail, dzięki, któremu mogłem podróżować 5,10,15 dni lub cały miesiąc, we wszystkich krajach. Minusem było to, że w pewnych miejscach trzeba było kupować miejscówki, ale nie we wszystkich i można było ekspresowym pociągiem pojechać z jednego miasta do drugiego.

Równie ekscytująca była podróż do Amsterdamu, gdzie jechaliśmy trzy dni i spaliśmy w namiocie w dowolnym miejscu. Świadomość tego, że ma się dom na plecach i można przenocować gdziekolwiek, zrzuca stres — bardzo lubię taki rodzaj podróżowania — dodaje Tomek Słodki. Bardzo lubię Amsterdam, bo to przepiękne miasto, które zachwyca mnie swoją niekonwencjonalnością – dodaje

Od listopada do stycznia odbywa się tu Light Festiwal, podczas którego miasto świeci instalacjami przygotowanymi przez artystów z całego świata.

Amsterdam ma 1300 mostów, Coffee Shopy, w których można kupić marihuanę i haszysz Rembrandta, Van Gogha oraz Dzielnicę Czerwonych Latarni z prostytutkami.

Zapraszamy Was do obejrzenia naszego videoportalu, właśnie o Amsterdamie, który tworzymy jako blog podróżniczy. Można na nim przeczytać o Coffee Shopach, prostytutkach w oknach, oraz rowerach, których w Amsterdamie są tysiące. Warto sprawdzać opinie i komentarze innych użytkowników przed wyborem noclegów.

Jeżeli zdecydujecie się na Eurotrip to na pewno będziecie mieli wspaniałe wspomnienia. Zachęcamy do takiego rodzaju podróżowania, a także do lajkowania i subskrybowania kanału Tomasz Słodki Vlog.

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś