Gwiazdy

WIELKIE SHOW!

Kolejny vlog zaczniemy nietypowym pokazem mody, następnie zaprosimy Was na ciekawą dyskusję dotyczącą wegetarianizmu oraz przemysłu mięsnego, a także spróbujemy umówić się na randkę z robotem Dialla. Zapraszamy!

Dzisiejszy vlog rozpoczniemy nietypowo, bo od pokazu mody stworzonej z rzeczy znalezionych w naszym studiu, zorganizowanego przez nietypowe modelki.

Następnie przejdziemy do poważniejszego tematu, jakim jest wegetarianizm. W tej sprawie głos zabiorą Kasia Moś, Monika Mrozowska, Roman Kurkiewicz oraz lekarka weterynarii Dorota Slumińska.

Nie uświadamiamy sobie tego, że dziennie na naszej planecie ginie około 50, czy 60 milionów zwierząt rzeźnych — mówi Dorota Slumińska. Zanim zginą, one wszystkie oddychają i wydalają. To są setki tysięcy ton dwutlenku węgla wydalanych do środowiska — dodaje.

Montaż vloga Słodki Live staram się jak najbardziej uprościć — mówi twórca vloga, Tomasz Słodki. Dodaję do niego powtarzające się elementy, takie jak belki z podpisami, czy szpile z animacjami. Są one ustawione w głównym projekcie, który jest szablonem do montażu kolejnych odcinków. Dzięki temu zaoszczędzam nawet do godziny na ustawianiu poszczególnych elementów. Pracuję w dwóch programach Adobe Premiere do montażu i Adobe After Effect do animacji.

Maciej Orłoś specjalnie na potrzeby naszego vloga spróbuje zarezerwować wakacje przy pomocy standardowej automatycznej sekretarki. Jak się okazuje, nie jest to wcale takie proste …

Natomiast Tomasz Słodki postanowił zadzwonić do nowoczesnego robota Dialla i spróbować umówić się z nim na randkę. Robot jest niezwykle inteligentnym rozwiązaniem stworzonym przez Dawida Wójcickiego i firmę Voicetel, dzięki czemu w przeciwieństwie do automatu, z którym rozmawiał Maciej Orłoś. Rozmowa z tym robotem jest w pełni swobodna i przypomina rozmowę z człowiekiem.

Zapraszamy do subskrybowania kanału Tomasz Słodki Vlog.

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś