Gwiazdy

Studio Słodki Live od kuchni

Tym razem nie musieliśmy nigdzie wyjeżdżać, aby nagrać ciekawy materiał na vloga. W Studiu Pozytywnej Wibracji zawsze można spotkać niezwykłych gości i podejrzeć jak wygląda tworzenie telewizji od kuchni.

Każdy dzień produkcji materiałów w Słodki Live jest inny. W telewizji tworzonej z pasji co dzień można spotkać innego ciekawego gościa. Dziś był nim profesor Andrzej Blikle polski naukowiec, specjalista w zakresie matematycznych podstaw informatyki, a także ekspert od tworzenia magii i pasji w firmie. W programie Anny Gucwy będzie opowiadał o atmosferze w pracy.

Za kulisami udało nam się zapytać jak to zrobić, aby w organizacji panowała pozytywna atmosfera, a jednocześnie wszystko dobrze funkcjonowało.

To nie jest łatwe, ale jest możliwe, trzeba przygotować na to siebie i swoich współpracowników. To jest sprawa edukacji — podkreśla profesor Andrzej Blikle.

Nakład pracy nałożony na dokonanie takiej zmiany zależy od tego, z jakiego punktu startujemy. Jeżeli mamy firmę, która była karnym obozem pracy, to oczywiście tych starań musi być więcej, a jak byliśmy firmą, w której jest miło i mamy do siebie zaufanie, no to tej pracy jest mniej, ale i tak mimo wszystko trzeba ją wykonać — dodaje nasz gość.

W przerwie między nagraniami wraz ze Zbigniewem Urbańskim prowadzącym w Słodki Live program Zbigniew Urbański Testuje, Dariuszem Halczokiem z programu Finanse z ludzką twarzą, Lidką Wesołą kierowniczką studia i resztą ekipy próbowaliśmy wegetariańskich parówek sojowych firmy Polsoja, a także nowych smaków SOTI.

Zapraszamy do śledzenia vloga, subskrybowania kanału Tomasz Słodki Vlog oraz oczywiście oglądania kolejnych programów.

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś