Rozrywka

MŁODE KAPELE – ZGŁASZAJCIE SIĘ!

Dziś w naszym vlogu przedstawimy ciekawą ofertę dla początkujących zespołów muzycznych, opowiemy o inicjatywie InteGra.tv, porozmawiamy trochę o problemami związanymi z twórczością w Internecie i opowiemy o tym kim jest Krysia.

Oprócz tego zobaczymy jak tworzy się animacje w Słodki Live oraz wraz z Damianem Jacyną zastanowimy się nad tym, jak ważne jest dążenie do realizacji marzeń.

Zaczynamy nietypowo, bo od ogłoszenia. Jeżeli tworzysz muzykę i chciałbyś współpracować z telewizją internetową Słodki Live, napisz do nas pod adres tomek@slodkilive.pl. Być może zilustrujemy nasz program właśnie Twoją muzyką. 

Od pewnego czasu w Studiu Pozytywnej Wibracji organizowane są zajęcia dla dzieci InteGra.tv, dzięki którym maluchy mogą poznać bliżej tajniki prowadzenia programów.

Lubię pracę z dzieciakami, ponieważ jest to jedna z lepszych form odskoczni od pracy przy komputerze — mówi Patryk Gniedziejko pomysłodawca InteGra.tv.

InteGra to zajęcia edukacyjne odbywające się w Studiu Telewizji Słodki Live w Warszawie. Zabawa oparta jest o trzy różne scenariusze dedykowane trzem grupom wiekowym: przedszkolakom, dzieciom szkolnym i młodzieży. Za każdym razem jest to niezapomniana przygoda dla naszych małych gości.

Niestety  bywa i tak, że rodzice nie wyrażają zgody na nagrywanie dzieci w naszym studiu. Ubolewam nad tym, ponieważ jest to jedna z najciekawszych pamiątek, jakie mogą mieć w swoim życiu — mówi Patryk. Żal patrzeć jak nauczyciele odciągają te dzieci na bok, bo nie mogą zrobić sobie wspólnego zdjęcia z innymi.

Jednak mimo przeszkód najważniejsze jest to, aby wszystkie dzieci dobrze się bawiły. Uśmiech dzieciaków jest dla nas największą nagrodą — dodaje twórca InteGra tv.

Kiedy patrzę na naszą galerię zdjęć, na to ile osób odwiedziło nasze studio i ile nagraliśmy programów to zastanawiam się, dlaczego tak jest, że tylu rodziców nie chce nagrywać swoich dzieci — mówi prezes telewizji Słodki Live, Tomasz Słodki.

Kiedy sam byłem dzieckiem, pchałem się przed kamerę. To poskutkowało tym, że mam super materiały, na których teraz mogę zobaczyć siebie z dzieciństwa i obejrzeć jak prowadziłem program, czy występowałem na mini listach przebojów. To niesamowita pamiątka.

Ostatnio trudno nie odnieść wrażenia, że świat trochę zwariował. Wiele osób nie chce promować czegoś innego, co może ich wypromować. Przykładowo ostatni vlog z Tygodnia Wege miał być wrzucony na stronę targów. Okazało się jednak, że to niemożliwe, ponieważ w materiale występuje zespół, którego targi nie chcą promować.

Jest to niezdrowa ingerencja w wolną i niezależną twórczość internetową, a także swego rodzaju hipokryzja i bezmyślność, ponieważ oferowany za darmo materiał, który zwykle jest płatny, został odrzucony tylko dlatego, że promował kogoś jeszcze.

Po argumentacji materiał znajdzie się na stronie targów, jednak taka postawa nie jest zgodna z wartościami, którymi kieruje się nasza telewizja. Moją ideą jest to, żebyśmy pomagali sobie nawzajem — mówi twórca Słodki Live, Tomasz Słodki.

W materiale nie mogło zabraknąć wzmianki o cichym bohaterze każdego z programów. Krysia — bo o niej mowa, to połączenie Yorka z Chihuahuą. Jest pozytywnie nastawiona do wszystkich ludzi. Niestety z porozumieniem z innymi zwierzętami jest już różnie.

Jej pasją są zabawki oraz wszelkiego rodzaju patyki. Od 11 lat towarzyszy Tomkowi Słodkiemu i była świadkiem początków działalności telewizji.

Telewizja Słodki Live powstała z pasji, podobnie jak twórczość Damiana Jacyny znanego jako Yong Soul. Nie wyobrażam sobie, abym nie mógł dziś nagrywać muzyki i pisać tekstów – mówi Damian i stwierdza, że na swojej drodze trzeba przyjmować z wdzięcznością wszystkie wydarzenia, zarówno te dobre, jak i złe, ponieważ nic nie dzieje się bez przyczyny.

Podkreśla również, że ważne jest dążenie do marzeń: Marzenia same się nie spełnią. Trzeba coś robić, aby to osiągnąć.

Nasze programy ozdabiają nowatorskie i oryginalne animacje, za którymi stoi Patryk Martuś, który tworzy te multimedialne dzieła. O tym, jak wygląda tworzenie kolejnego projektu, opowie dziś w naszym vlogu. 

Zapraszamy do udostępniania i subskrybowania kanału Tomasz Słodki Vlog, a także zachęcamy wszystkich twórców muzycznych do kontaktu z nami: tomek@slodkilive.pl

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś