Tomasz Słodki

Tydzień wege! Ania Patynek i YongSoul

Tym razem jesteśmy w Warszawie, gdzie odbywa się Ogólnopolski Tydzień Wege, który ma za zadanie zachęcać do bezmięsnej diety. Oprócz tego odwiedziliśmy muzyczny piknik dla dzieci organizowany przez Annę Patynek, a także wybraliśmy się na rowerową wycieczkę po Warszawie w rytm muzyki reggae.

W tym odcinku vloga zapraszamy na przejażdżkę po Warszawie w rytm muzyki YongSoul. Pierwszym miejscem, które odwiedzimy będzie muzyczny piknik, zorganizowany przez Anię Patynek, gdzie już najmłodsze dzieci mogły pograć na bębnach i odkryć swój muzyczny talent.

Głównym celem naszej podróży był Ogólnopolski Tydzień Wege organizowany przez międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva! W targach uczestniczyło ponad 70 wystawców, głównie producentów wegańskiej żywności takich, jak POLSOJA, a także ekologicznych, naturalnych kosmetyków.

Oprócz producentów żywności targi zgromadziły wielu znanych gości, którym leży na sercu dobro zwierząt m.in. byli to Vienio i Damian Jacyna. Podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Wege można było nie tylko spróbować różnorodnych wegańskich potraw, ale także zyskać wiele wskazówek, które bardzo przydadzą się każdemu, kto przechodzi na tę zdrowszą i bardziej etyczną dietę.

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś