Podróże

Wyruszamy w podróż

Dylemat związany z pakowaniem, załatwienie spraw przed wyjazdem i niekończące się korki — to problemy każdego udającego się w podróż. Jak poradziła sobie z nimi ekipa telewizji Słodki Live w drodze do Krakowa? O tym w pierwszym odcinku naszego vloga.

Kiedy ruszam w podróż, to nie mogę się doczekać tego, jak będę już jechać, ale wcześniej muszę się spakować, pojechać do biura i załatwić wiele rzeczy — mówi Tomasz Słodki, prezes telewizji Słodki Live.

Nie inaczej było i tym razem. Odwieczny problem dotyczący tego, co zabrać ze sobą i co może przydać się w podróży, nie ominął i przygotowań do planowanego wyjazdu do Krakowa.

Także droga do celu nie należała do najłatwiejszych, ponieważ po drodze ekipę Słodki Live czekały korki. Jednak nic nie mogło popsuć nastrojów i w dobrych humorach udało się dotrzeć do celu. O tym, jak wyglądał pobyt w Krakowie, opowiemy już w następnym odcinku.

 

 

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś