podróże

Restauracja indyjska Injachi – powiew smaków i kolorów Indii

Cała Europa nie ma sobie równych – Injachi to najlepsza restauracja indyjska na naszym kontynencie. Tradycyjne potrawy Indii z wyśmienicie przygotowanym serkiem paneer to obowiązkowy punkt podczas odwiedzin w Warszawie. 

Restauracja znajduje się w samym centrum miasta. Posiada oryginalny wystrój, a na zawieszonym na ścianie telewizorze możemy zobaczyć indyjskie teledyski rodem z Bollywood. Przyjazny personel, w większość hinduski swoją pozytywną atmosferą umila pobyt w restauracji. Czuć tutaj zapach Indii oraz klimat jakiego nie odnajdziemy nigdzie indziej. Zresztą cała filozofia Indii opiera się na prawie karmy, a potrawy gotowane są z miłością i radością – tak, aby była w nich dawka ogromnej pozytywnej energii.

W tygodniu serwowane są ogromne lunche (poniedziałek – piątek od 12:00 do 15:00), jedzenie można także zamówić do domu lub hotelu.

Restauracja Injachi
Ul. Widok 19
Warszawa
www.restauracjaindyjskainjachi.pl
tel. 514 626 677

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś