BIZNES

Jadwiga Turek (Global InterGold): Najważniejsze są dla mnie relacje z ludźmi

W programie Przedsiębiorcy gościem Tomasza Słodkiego będzie Jadwiga Turek – ekonomistka, a także klient i inwestor firmy Global InterGold, która opowie nam o tym, jak zdobywa nowe kwalifikacje oraz dlaczego ważne jest realizowanie swoich pasji i przekształcanie ich w biznes.

Tomasz Słodki: Czym się zajmujesz?

Jadwiga Turek: Prowadzę działalność gospodarczą z obszaru finansów i nieruchomości, a także od ponad dwóch lat jestem klientem i inwestorem w europejskiej firmie Global InterGold.

T.S: Stąd to złoto w naszym studiu?

J.T: Tak, to są właśnie sztabki złota, które można wypracować w firmie Global InterGold.

T.S: Dlaczego ważne jest realizowanie swoich pasji i przekształcanie ich w biznes?

J.T: Każdy z nas chciałby wzbogacić swoją rzeczywistość o zajęcie, które można robić z pasją. Pasja przynosi bowiem zadowolenie, satysfakcję z tego, co się robi.

Oczywiście nie musi się to od razu przekładać na pieniądze, ale jeśli współpracujemy z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania, to prędzej czy później, to nasze działanie z pasją przekłada się na pieniądze i dla nas i osób, które z nami współpracują.

T.S: Jak Twoje działania mogą pomóc innym?

J.T: Z racji tego, że przez wiele lat pracowałam w sektorze bankowości, wiem, jak dużo osób jest zadłużonych.

T.S: Mówimy tutaj o kredytach, leasingach i wszystkich tych pożyczkach, które ludzie biorą, aby jakoś funkcjonować?

J.T: Tak, coraz częściej mówi się o pętli zadłużenia. Szereg osób nie rozumie, że kredyt nie jest dochodem, a wręcz przeciwnie, bo trzeba zapłacić odsetki i prowizję. Ja pokazuję na swoich social mediach, że można zarabiać przez Internet współpracując z firmą Global InterGold.

T.S: Gospodarka działa lepiej, jeżeli jest innowacyjna. Jak to, co robisz, przekłada się na gospodarkę i jednocześnie na innowację?

J.T: Niezależnie od tego, czy jest to firma, czy osoba fizyczna, ważne, aby jej rozwój dokonywał się poprzez innowację. Jak mówił Henry Ford: Firmy, które rosną dzięki ulepszeniom, nie zginą.

Dlatego celem firmy Global InterGold jest danie możliwości swoim klientom i partnerom, na to, aby mogli zabezpieczyć bezpieczeństwo finansowe, a także polepszyć warunki życia swoje i swojej rodziny.

Ja pokazuję programy marketingowe firmy, dzięki, którym możemy zarabiać naprawdę dobre pieniądze. Jakie — to zależy od tego, jak efektywnie wypromujemy firmę m.in. właśnie w mediach społecznościowych.

T.S: A doświadczenie ma znaczenie w tym, co robisz? Bo wywodzisz się z sektora bankowego.

J.T: Tak, wokół finansów kręci się moje życie zawodowe i zawsze poszukiwałam jakichś nowych rozwiązań i możliwości umożliwiających mi realizację moich celów. Jeśli chodzi o moje doświadczenie życiowe, to obawiam się, że czasem jest zbyt duże.

Natomiast jeśli chodzi o doświadczenie z firmą Global InterGold, to jest już ponad dwuletnie. W tym czasie mogłam poznać ten sklep od środka, zapoznać się z platformą internetową sklepu, poznać programy marketingowe i co najważniejsze mam możliwość nawiązywania relacji i współpracy z ludźmi. To cenię sobie najbardziej.

T.S: Każdy zawód wymaga podnoszenia swoich kwalifikacji. Jak to wygląda w Twoim przypadku?

J.T: Na pewno ważna jest wiedza. Doświadczenie, jeżeli chodzi o budowanie zespołu i coaching nabyłam w poprzedniej pracy, chociaż też ciągle sięgam do różnych materiałów na YouTube i to sobie utrwalam. Jednak doświadczenie jest najważniejsze w przypadku budowania relacji międzyludzkich.

Warto nawiązywać te relacje. Od dwóch lat jestem na szkoleniu mówiącym o tym, jak zaistnieć w Internecie, prowadzę swój kanał na YouTube, fanpage, chociaż do niedawna były to dla mnie zupełnie nowe rzeczy. Dwa miesiące temu nie przypuszczałabym, że wezmę udział w Twoim programie, także ciągle nabywam nowych doświadczeń.

T.S: A jak podoba Ci się ten kurs?

J.T: Nauczyłam się naprawdę wiele. Jak dla mnie to naprawdę dużo, bo trzy lata temu nie było mnie nawet na Facebooku.

T.S: A teraz kanał na YouTube, własne filmy — pełen rozwój w social mediach.

J.T: Wiem, że jest to potrzebne do nawiązywania kontaktów zarówno prywatnych, jak i biznesowych.

T.S: Spójrzmy zatem na slajdy. Co na nich widzimy?

J.T: To sztabki złota firmy Global InterGold. Firma posiada mennicę i bije sztabki z własnym logo, ale też ma złoto renomowanych światowych firm. Te sztabki można sobie wypracować promując firmę Global InterGold.

Jest to firma, która rozwija się na całym świecie, zwłaszcza w Azji i Rosji. Działa także w Polsce, więc jak widać, jest to prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Londynie.

T.S: A tu zdjęcie z jakiegoś międzynarodowego spotkania?

J.T: Tak, uczestniczyłam w takim spotkaniu w Monachium, pod koniec ubiegłego roku. Zebrali się tam klienci Global InterGold z pięćdziesięciu krajów.

T.S: Fajne spotkania?

J.T: Bardzo polecam. Można poznać ludzi z całego świata.

T.S: Dziękuję za rozmowę, odsyłam na Twojego Facebooka i kanał na YouTube.

Gościem Tomasza Słodkiego była Jadwiga Turek.

foto: Oskar Kujawa

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś