dzieci

Dzieci z przedszkola w Warszawie odwiedziły Studio Pozytywnej Wibracji!

Tym razem w Studiu Pozytywnej Wibracji pojawiły się dzieci z przedszkola w Warszawie. Przez kilka godzin bawiły się w telewizję zarażając wszystkich dorosłych pozytywną energią. 

To było niesamowite wydarzenie. Dzieci z Przedszkola w Warszawie, pod opieką Pani Marty Dąbrowy przez blisko trzy godziny rządziły naszym studiem. Zabawę w telewizję młodzi reporterzy rozpoczęli od pierwszych kroków na scenie, gdzie przedstawiali się, mówili o swoich planach i marzeniach, a także sprawdzali, jak wygląda praca przed kamerą.

Oprócz tego przedszkolaki wykazały się niesamowitymi zdolnościami do odgadywania zagadek, a także prowadzenia prognozy pogody. Ponadto dzieci zmierzyły się  także w niezwykle trudnych konkurencjach, wymagających dużej dawki kreatywności, takich jak Klasowiada, Kalambury, Sprawa dla młodego reportera, czy Wywiady z gwiazdami, z którymi doskonale sobie poradzili. Wraz z pojawianiem się nowych gier i zabaw, uczestnicy coraz bardziej rozkręcali zabawę i zarażali radością wszystkich dorosłych.

Po takiej interaktywnej dawce zabawy przybył do studia długo wyczekiwany gość — bajkowa postać, która porwała dzieci do tańca. Wszyscy żwawo tańczyli według choreografii naszego bohatera.

Na pamiątkę tego niezwykle radosnego dnia dzieci ustawiły się do zdjęcia i z uśmiechem od ucha do ucha pożegnały Studio Pozytywnej Wibracji.

Dziękujemy maluchom za przybycie!

kontakt: Patryk Gniedziejko, tel. 793603034

  

foto: Oskar Kujawa

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś