dzieci

Przedszkole nr 2 z Białobrzegów w Studiu Pozytywnej Wibracji!

Tym razem Studio Pozytywnej Wibracji odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 2 z Białobrzegów. Pod przewodnictwem Pani Dominiki Gutkiewicz  kilkulatki uczestniczyły w zajęciach integracyjno-edukacyjnych dedykowanych najmłodszym adeptom sztuk wizualnych.

Kilkulatki z Przedszkola nr 2 z Białobrzegów spędziły kilka radosnych godzin w naszym studiu, doskonale wcielając się w rolę przyszłych gwiazd telewizyjnych. Świetnie sprawdzały się m.in. podczas przeprowadzania wywiadów, wystąpień publicznych, czy zapowiadania pogody.

Z wielkim entuzjazmem młodzi śmiałkowie zaczęli zabawę od pierwszych kroków na scenie, gdzie przedstawiali się, mówili o swoich planach i marzeniach, a także sprawdzali, czy odpowiada im zawód prezenterów telewizyjnych.

Po takiej interaktywnej dawce zabaw przybył do studia długo wyczekiwany gość — bajkowa postać, która porwała dzieci do tańca. Wszyscy żwawo tańczyli według choreografii naszego bohatera. Kolejnym zadaniem dla dzieci było prowadzenie prognozy pogody. Na telebimie wyświetlane były mapy Polski z opisaną pogodą, którą młodzi prezenterzy zapowiadali do kamery.

Następny konkurs szczególnie przypadł do gustu tym, którzy lubią zagadki. Przedszkolaki odgadywały, co może kryć się za 9-oma ekranami telebimu, które sukcesywnie były odsłaniane. A na koniec niespodzianka — nasz kolorowy gość pokazał nowy taniec.

Na pamiątkę tego niezwykle radosnego dnia dzieci ustawiły się do zdjęcia i z uśmiechem od ucha do ucha pożegnały Studio Pozytywnej Wibracji.

Dziękujemy maluchom za przybycie!

kontakt: Patryk Gniedziejko, tel. 793603034

foto: Oskar Kujawa

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś