BIZNES

Hanna Tomaszewska (Global InterGold): Zawsze muszę być na topie!

W programie Przedsiębiorcy gościem Tomasza Słodkiego będzie niezwykła kobieta, która mimo emerytury jest niesamowicie aktywna. Od 20 lat zajmuje się network marketingiem, w którym odnosi ogromne sukcesy. O swojej pracy, pasji i aktywności opowie nam Hanna Tomaszewska — klient i inwestor Global InterGold.

Tomasz Słodki: Dlaczego wybrałaś rodzaj działalności związany ze złotem?

Hanna Tomaszewska: Ponieważ jestem kobietą niezwykle aktywną. Obecnie jestem emerytką, posiadam także wykształcenie techniczne.

Od zawsze byłam taką osobą, która realizowała się na wielu płaszczyznach zawodowych.

Od 20 lat zajmuje się network marketingiem. W tej chwili przyszła mi na myśl taka refleksja, że ja nie mogę przestać — muszę zawsze być na topie i coś robić. W związku z powyższym, ponieważ zawsze zastanawiałam się co będę robić na tej emeryturze, pomyślałam, że muszę być potrzebna.

Dlaczego? Ponieważ mam wiedzę, doświadczenie, świetny kontakt z ludźmi i jestem kreatywna oraz dyspozycyjna. Mam też wspaniałą rodzinę: mamę, męża, dzieci, wnuki, więc chciałabym ich jakoś rozpieszczać. Niestety moja emerytura jest zbyt skromna.

Dlatego pomyślałam sobie, że będzie to dobry moment, aby zarobić pieniądze. Mamy tylko jedno życie — a w tej chwili mam wszystko, bo i czas, wolność i niezależność finansową, a także kocham ludzi. To sprawia, że ten rodzaj działalności bardzo mi odpowiada. Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają — ale tylko tym, co ich nie mają.

Ja uważam, że pieniądze bardzo ułatwiają życie. Ta forma działalności, którą teraz się zajmuje, pozwala mi na to, aby pracować, z kim chcę i kiedy chcę, bo wystarczy mi tylko laptop i Internet.

T.S: I przykładowo możesz przyjechać 300 km do naszego studia, bo możesz pracować w dowolnym miejscu?

H.T: Oczywiście i dzięki temu jestem wolna i niezależna. To jest cudowne.

T.S: Przyniosłaś do naszego studia kilka ciekawych rzeczy. Widzę karty, zegarek — dlaczego akurat te przedmioty?

H.T: Od czterech lat jestem klientem sklepu internetowego Global InterGold. Jestem osobą, która dąży do tego, aby pozyskać dochód pasywny. Co to oznacza? Raz wykonana praca ma procentować. Jestem liderem na drugim poziomie i to właśnie otrzymałam jako nagrody, czyli zegarek — naprawdę niepowtarzalny i kartę z wklejoną sztabką złota 2,5 gram. Jestem z tego zadowolona i to są właśnie moje gadżety.

T.S: jedną z najciekawszych rzeczy, które przyniosłaś do nas do studia, jest właśnie ta sztabka złota. Ona ma akurat jeden gram?

H.T: Tak, to wartość w granicach 34-35 euro, według giełdy londyńskiej na dany dzień.

T.S: Czyli codziennie jest inna cena?

H.T: Tak, codziennie cena kruszcu jest inna.

T.S: I ja mogę sobie taką sztabkę kupić?

H.T: Oczywiście, każdy może kupić. Można nabyć ją w mennicach, w bankach, ale u nas można ją nie tylko kupić, ale także na nią zapracować i ja się skłaniam ku tej drugiej formie.

T.S: Twoja historia życiowa doprowadziła Cię do tego, co teraz robisz. Jak to się stało, że zajęłaś się i network marketingiem i złotem?

H.T: Jak wspomniałam jestem kobietą aktywną i stale muszę coś robić. Od prawie 20 lat zajmuję się network marketingiem. Pracowałam w branży suplementacyjnej i urządzeniach medycznych. Powiem tak: byłam chora, a jestem zdrowa.

Znam tajniki tego marketingu, przeszłam wiele szkoleń i wiem, że ta forma działalności jest dla mnie najlepsza.

Dlatego od czterech lat zajmuje się już profesjonalnie firmą Global InterGold. Ta firma jest wspaniała, funkcjonuje na rynku już od ośmiu lat w dwustu krajach świata i ma na swoim koncie aż trzy miliony zadowolonych klientów. Przez okres swojej działalności sprzedała czterdzieści ton złota! Więc widać ten potencjał. Firma ma siedzibę w Londynie i jest to sklep internetowy.

My jesteśmy klientami sklepu internetowego, który po prostu zajmuje się sprzedażą złota. Mało tego! Do tej pory jak wspomniałam byliśmy klientami, a od 1 grudnia 2017 roku możemy być współudziałowcami, ponieważ firma emituje papiery wartościowe przez Bank Brytyjski. Także siedziby są na całym świecie.

Najbardziej rozwija się Rosja, Azja, Ameryka Południowa i ostatnio Indie. Czyli wszędzie tam, gdzie istnieje ta kultura kupowania złota. My musimy nad tym popracować, bo my nie mamy w zwyczaju posiadać i gromadzić złoto.

T.S: Każda firma ma za zadanie pomóc innym. Jak Ty pomagasz?

H.T: Moje życiowe motto jest takie: największą chorobą na świecie jest pusty portfel. Jeżeli chcesz, aby ludzi cierpiących było mniej, daj im szansę zarobić na godne życie. Ja uważam, że w naszej firmie można zarobić na godne życie i spokojną starość.

Można znaleźć ofertę szczególnie dla młodych ludzi, bo to oni muszą myśleć o przyszłości — nie wiadomo jak to będzie z emeryturami, ale także kreatywnych ludzi w moim wieku, którzy chcą coś zmienić.

Ja zawsze patrzę na trzy podstawowe elementy: jaka to jest firma, jaki to produkt i jaki jest plan marketingowy. To jest dla mnie najważniejsze.

A firma Global InterGold jest osiem lat na rynku, jest sprawdzona i perspektywiczna. Produktu nie trzeba reklamować — to złoto inwestycyjne w sztabkach od 1 do 100 gram najlepszych producentów ze wszystkimi zabezpieczeniami, patentami i światowymi akredytacjami. Możemy więc rozprowadzać je na całym świecie tak, jak wspomniałam według londyńskiej giełdy. To, co ważne, to fakt, że są to w tej chwili trendy, czyli efektywna praca z ludźmi.

T.S: Co wyróżnia Cię na rynku?

H.T: Produkt, stabilny model biznesowy no i oczywiście platforma. Firma działa na platformie online. To oznacza, że robimy zakupy i sprzedajemy złoto inwestycyjne. Każdy może być i klientem i sprzedawcą. Dlatego ta firma tak mi odpowiada. Oczywiście podobnie jak produkt, którego nie trzeba przedstawiać — złoto więc każdy wie, o co chodzi. Złoto to bogactwo, wolność finansowa…

T.S: Mówi się też, że to najstabliniejsze, w co można zainwestować.

H.T: Tak, to jest pieniądz! Wyróżnia mnie też model biznesowy. Klienci dokonują zamówienia w programach marketingowych i motywacyjnych, za przyprowadzenie klientów, czyli tzw. zachętę marketingową dostają nagrody w postaci bonusów, a za to mogą kupić sztabki złota.

T.S: Każdy zawód wymaga dokształcania. Jak Ty podnosisz swoje kompetencje?

H.T: W tej chwili widzę, że moje kształcenie bardzo mi pomogło. Zawsze wiedziałam, że trzeba mieć wiedzę, jaka to firma, jaki produkt i jakie trendy są na rynku. Ja uczyłam się całe życie, przeszłam przez wiele szkoleń organizacyjnych, motywacyjnych, produktowych.

Zawsze wzorowałam się na takich top szkoleniowcach jak np. Brian Tracy, czy Robert Kiyosaki, który zawsze mówił, o tym, że najbogatsi budują sieci, biedni są pracownikami najemnymi, a bogaci zajmują się przedsiębiorstwami. Ja w pełni się pod tym podpisuje.

Bezapelacyjnie nasza firma wyróżnia się wieloma korzyściami oferowanymi klientom. Raz dokonywana wypłata w firmie, nie ma wymogów kwalifikacji, ani nie musimy prowadzić działalności gospodarczej, bo jesteśmy klientami sklepu internetowego.

T.S: Więc to jest dobry pomysł, aby dorobić sobie do emerytury, ale nie tylko.

H.T: Nie tylko, bo mamy dochód pasywny. Mnie to też bardzo interesuje, że mam dochód aktywny poprzez promowanie tej firmy, ale też w planie leaderskim dochód pasywny i dlatego tu jestem.

T.S: Bardzo dziękuję za spotkanie. Jak Cię znajdziemy?

H.T: Myślę, że najszybciej na stronie internetowej Global InterGold Hanna Tomaszewska. Jeszcze się pochwalę, że nauczyłam się perfekcyjnie obsługiwać komputer, mam kanał na YouTube, umiem obsługiwać fanpaga, Instagram, Facebooka, umiem pisać posty, a więc w każdym wieku wszystko można.

T.S: Bardzo dziękuję za rozmowę.

Gościem Tomasza Słodkiego była Hanna Tomaszewska.

foto: Oskar Kujawa

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś