Gry i Technologie

Zbigniew Urbański (dziennikarz): Recenzja smartfona Honor 7X

Honor 7X to smartfon, który powstał z myślą, aby zaoferować sztandarowe funkcje flagowców w znacznie niższych cenach. Czy udało się to odtworzyć w tym modelu? O tym opowie Zbigniew Urbański.

Pierwszym zaskoczeniem, z jakim spotkał się Zbigniew Urbański po rozpakowaniu smartfona Honor 7X był materiał, z jakiego urządzenie zostało wykonane. W przeciwieństwie do standardowych telefonów ten model został wykonany z aluminium, a nie najpopularniejszego obecnie szkła.

Telefon prezentuje się bardzo estetycznie, co głównie jest zasługą dużego ekranu, a także ergonomicznego kształtu, który świetnie dopasowuje się do dłoni. Niestety mocno zauważalne jest inspirowanie się estetyką starszych modeli iPhone.

Mocną stroną Honora jest ośmiordzeniowy procesor i 64 GB wbudowanej pamięci, a także bardzo sprawnie działający czytnik linii papilarnych. Ten model posiada także dwa aparaty fotograficzne, które podobnie jak w modelach Huawei odpowiadają za robienie zdjęć z efektem rozmycia tła.
Jak to wygląda w praktyce? Okazuje się, że zrobienie dobrego zdjęcia tym telefonem nie jest proste. Mimo jasnego otoczenia zdjęcia nie są ostre, często widać szumy. Podobnie, jeżeli chodzi o nagrywanie filmów i stabilizację obrazu.

Podsumowując smartfon Honor 7X w porównaniu do konkurencji w tej samej klasie cenowej ten model wypada całkiem dobrze. Największym atutem tego telefonu są bardzo wąskie ramki i duży przejrzysty ekran oraz ergonomia używania urządzenia. Niestety jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia.

foto: Oskar Kujawa

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś