Green Days

Wojciech Karski (Sundance): Ogrodowe jacuzzi sprawdza się przy każdej pogodzie!

Z okazji targów Green Days w Nadarzynie, Patryk Gniedziejko rozmawiał z Wojciechem Karskim reprezentantem firmy Sundance, która zajmuje się wodnymi akcentami w przestrzeniach ogrodowych, takich jak jacuzzi i minibaseny. Dlaczego warto zainwestować w jacuzzi w swoim ogrodzie i jaka jest cena takiej atrakcji?

Patryk Gniedziejko: Dlaczego warto w naszym ogrodzie posiadać jacuzzi?

Wojciech Karski: Przede wszystkim dlatego, że ten sprzęt działa do -40 stopni Celsjusza. Więc niezależnie od tego, jaka jest pora roku i jakie są warunki pogodowe w ogrodzie mamy coś, z czego możemy korzystać. Jest to całoroczne i odporne na wszystkie warunki atmosferyczne.

P.G: No właśnie, bo często pojawia się pytanie konserwować i serwisować taki obiekt?

W.K: Trzeba dbać o wodę, czyli sprawdzać w niej poziom chloru i co jakiś czas przeczyścić filtr. Jeśli to robimy, to już mamy spokój.

P.G: A z czego składa się takie jacuzzi?

W.K: Tu jest obudowa kompozytowa. Ona specjalnie nie jest wykonana z drewna, tylko z kompozytu imitującego drewno, bo jest to bardzo trwały materiał.

Najstarszy Sundance w Polsce pochodzi z 1996 roku, więc obudowa drewniana mogłaby się nie sprawdzić przez tak wiele lat.

P.G: Jak przedstawiają się ceny, bo nie ukrywajmy, jest to dość spora inwestycja?

W.K: To zależy, mamy bardzo różnych klientów. W zależności od wyposażenia można kupić u nas sprzęt za 30 tysięcy złotych lub za 120 tysięcy. Tak czy inaczej, kupujemy Mercedesa, a decydujemy po prostu czy będzie to klasa A, czy S.

My jesteśmy po to, aby pomóc doradzić klientowi i dowiedzieć się czego potrzebuje.

P.G: A jak umieścić nasze jacuzzi w przestrzeni ogrodowej?

W.K: Są dwie możliwości. Może być to jacuzzi wolnostojące, tak jak te, które tutaj widzimy, albo zagłębić aż do kołnierza niecki.

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest natomiast zagłębienie połowiczne. Wtedy, gdy wchodzimy do wanny, obie nogi są na tej samej wysokości, nic też nie wpadnie na lustro wody, kiedy zawieje wiatr, więc wygląda to bardzo dobrze.

P.G: No tak komu by się nie chciało pokąpać w takim fajnym jacuzzi. Dziękuję bardzo za rozmowę.

Z Wojciechem Karskim rozmawiał Patryk Gniedziejko.

 

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś