Gry i Technologie

Zbigniew Urbański (dziennikarz): Premiera Huawei P20 i P20 Pro – relacja z Paryża

Premiera nowych modeli Huawei w tym Huawei P20 i Huawei P20 Pro odbyła się 27 marca w Paryżu. Wraz z Zbigniewem Urbańskim byliśmy na tym wydarzeniu i na własne oczy oglądaliśmy pokaz flagowców Huawei. Zobaczcie jak wyglądają nowe P20 i P20 Pro.

Jeżeli wszystkie obietnice sprawdzą się w testach to telefon Huawei P20 Pro ma szansę stać się telefonem roku, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość wykonywania zdjęć.

Jest wyjątkowo atrakcyjny wizualnie, ale to, co najważniejsze, posiada aż trzy sensory do robienia zdjęć. Został wykonany z myślą o robieniu jak najlepszych fotografii. W swoich aparatach posiada trzykrotny zoom optyczny, pięciokrotny zoom hybrydowy, a także dziesięciokrotny zoom hybrydowy.

Jest odporny na kurz i wodę. Posiada także kamerę do selfie, która, również robi zdjęcia. Ten model został wyposażony także w bardzo wydajny procesor.

Wnioski nasuwają się same. Ten smartfon w porównaniu do Samsunga S9+ lub IPhone X jest zdecydowanie najlepszy na rynku.  P20 Pro może namieszać przede wszystkim na rynku fotograficznych smartfonów, bo zapowiada się na to, że P20 jest w tym momencie najlepszym aparatem do robienia zdjęć z największymi możliwościami.

W Polsce model będzie dostępny już od początku kwietnia.

Premierę Huawei P20 z Paryża relacjonował dla Państwa Zbigniew Urbański.

 

 

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś