Media

Profesjonalne studio do wynajęcia na godziny za free!

Studio Telewizji Słodki Live dysponuje niesamowicie profesjonalnym zapleczem, oraz nowoczesnym designem. Teraz także Wy możecie nagrać w nim swoje wideo!

Nowe, innowacyjne studio Słodki Live ma do dyspozycji coraz lepszy i bardziej profesjonalny sprzęt, a także nowoczesny design, który sprawia, że wszystkie nagrania tworzone w naszej telewizji są wyłącznie najwyższej jakości. O możliwości zrealizowania swojego materiału w naszym studiu opowie prezes Słodki Live Tomasz Słodki.

Nowy wideo wall, ekran plazmowy i mnóstwo profesjonalnego sprzętu, to tylko mała część tego, co ma do zaoferowania pierwsza telewizja internetowa w Polsce.

Nasze studia doskonale spełnia swoją funkcję, ponieważ to właśnie tutaj powstają najlepsze programy telewizyjne, które mocno przyczyniają się do promocji zarówno firm, jak i występujących osób.

Niedługo szansę na wykonanie profesjonalnego nagrania w tak designerskim wystroju będzie miał każdy. Niebawem ruszy wynajęcie studia na godziny wraz z pełną obsługą realizatorską, czyli operatorem i realizatorem wizji, więc każdy będzie mógł zrealizować w tym studiu wszystkie swoje pomysły.

Jeżeli przykładowo jesteście trenerami i chcecie nagrać swoje profesjonalne szkolenie, które macie zamiar udostępnić w Internecie lub zacząć sprzedawać, to świetna okazja dla Was. Podobnie, jeżeli tworzycie firmę i chcecie stworzyć profesjonalne i innowacyjne webinarium. Wystarczy, że w komentarzu poniżej napiszecie jak chcielibyście i do czego wykorzystać studio! Wybierzemy jedną osobę lub firmę, która zaproponuje najciekawsze zastosowanie i udostępnimy nasze studio. 

Dysponujemy aż trzema studiami — jesteśmy otwarci na nowe pomysły, czekamy na Wasze propozycje i zawsze służymy pomocą.

Pamiętaj, że wideo jest dziś najskuteczniejszą formą przekazu oraz najlepszą drogą dotarcia do klienta. Nagrywając w profesjonalnym studiu, zyskujesz na wiarygodności i zaufaniu potencjalnych klientów.

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś