dzieci

Dzieci z Przedszkola w Wołominie odwiedziły studio Słodki Live!

Tym razem Studio Pozytywnej Wibracji odwiedzili najmłodsi amatorzy telewizji, czyli dzieci z Przedszkola w Wołominie. Maluchy wykazały się ogromną kreatywnością  i niewyczerpalną energią doskonale odnajdując się w roli prezenterów, gwiazd, a nawet tancerzy.

Kilkulatki z Przedszkola w Wołominie przybyły do Studia Pozytywnej Wibracji na pierwsze zajęcia integracyjno-edukacyjne dedykowane najmłodszym adeptom sztuk wizualnych.
Z wielkim entuzjazmem młodzi śmiałkowie zaczęli zabawę od pierwszych kroków na scenie. Wchodzili na piedestał ustawiony w centralnym punkcie sceny, skąd przedstawiali się i mówili o swoich ulubionych zajęciach i marzeniach. Druga konkurencja polegała na odgadywaniu zawodów, różnych odgłosów oraz pokazywaniu ich poprzez niewerbalną mowę ciała. Następnie dzieci starały się tylko poprzez użycie dźwięku zaprezentować to, co aktualnie wyświetlało się na telebimie.

Po takiej interaktywnej dawce zabaw przybył do studia długo wyczekiwany gość — bajkowa postać, która porwała dzieci do tańca. Wszyscy żwawo tańczyli według choreografii naszego bohatera. Kolejnym zadaniem dla dzieci było prowadzenie prognozy pogody. Na telebimie wyświetlane były mapy Polski z opisaną pogodą, którą młodzi prezenterzy zapowiadali do kamery. Następny konkurs szczególnie przypadł do gustu tym, którzy lubią zagadki. Przedszkolaki odgadywały, co może kryć się za 9-oma ekranami telebimu, które sukcesywnie były odsłaniane. A na koniec niespodzianka — nasz kolorowy gość pokazał nowy taniec.

Na pamiątkę tego niezwykle radosnego dnia dzieci ustawiły się do zdjęcia i z uśmiechem od ucha do ucha pożegnały Studio Pozytywnej Wibracji.

Dziękujemy maluchom za przybycie i zarażanie nas pozytywną energią i radością!

kontakt: Patryk Gniedziejko, tel. 793603034

foto: Oskar Kujawa

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś