dzieci

Dzieci ze szkoły w Konopnicy opanowały studio Słodki Live!

Wraz z początkiem marca Studio Pozytywnej Wibracji odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Konopnicy. Przez trzy godziny wcielały się w rolę telewizyjnych gwiazd i z powodzeniem prowadziły szereg programów pod przewodnictwem Pani Marii Jankowskiej.

To było naprawdę niezwykłe wydarzenie. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Konopnicy przejęły nasze studio na blisko trzy godziny, doskonale bawiąc się w telewizję. Młodzi dziennikarze zmierzyli się w niesamowitych konkurencjach takich jak Klasowiada, Kalambury, Sprawa dla młodego reportera, czy Wywiady z gwiazdami. Wraz z pojawianiem się nowych konkurencji i zabaw, uczestnicy coraz bardziej rozkręcali zabawę i zarażali radością wszystkich dorosłych.

Dzieci poznały także tajniki wystąpień publicznych, przeprowadzania wywiadów i prowadzenia prognozy pogody. Szło im tak dobrze, że zastanawiamy się, czy wśród uczniów z Konopnicy nie znajduje się co najmniej kilka przyszłych gwiazd ekranu.

Ci niezwykli goście wnieśli do naszego studia wiele uśmiechu i bardzo dużo pozytywnej energii. Dziękujemy dzieciom za radość, szczerość, najlepsze na świecie teksty, a także niekończące się pokłady kreatywności.

Do zobaczenia na kolejnych zajęciach Integra TV w studiu Słodki Live.

kontakt: Patryk Gniedziejko, tel. 793603034

foto: Oskar Kujawa

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś