dzieci

Dzieci z 3G i 3E pokazały jak aktywnie działać!

W Studiu Pozytywnej Wibracji za sprawą Pani Moniki Rusak pojawiły się dzieci z klas 3G i 3E. Wszystkie aktywnie uczestniczyły w zajęciach stworzonych w myśl nauki poprzez zabawę oraz doskonale prezentowały swoje zdolności podczas Wywiadów z Gwiazdami, teleturnieju Co to za melodia? oraz w Klasowiadzie.

Wizyta dzieci z klas 3G i 3E w Studiu Pozytywnej Wibracji niosła za sobą wiele atrakcji, nie tylko dla najmłodszych. Podopieczni Pani Moniki Rusak musieli wykazać się kreatywnością, sprytem i umiejętnością pracy w grupie, aby zwyciężyć we wszystkich przewidzianych dla nich konkurencjach.

Na początku dzieci zapewniły publiczności dużo śmiechu poprzez kolorowe przebrania i wczucie się w role znanych i sławnych osób, gdzie mogły przy okazji zaprezentować swoje ukryte zdolności aktorskie.

W kolejnej konkurencji wykazały się dużym wyczuciem, dopasowując usłyszane ścieżki dźwiękowe do gatunków filmowych. Swoje umiejętności pokazały także podczas pracy w grupach, w których szukały najbardziej trafnych odpowiedzi na pytania prowadzącego.

Wyzwaniem dla dzieci było kalambury, odbywające się na telebimie, ponieważ okazało, że to zadanie nie takie łatwe jak mogło by się zdawać. Wszyscy jednak dzielnie ukończyli przewidziane konkurencje, a uhonorowaniem tego pracowitego dnia była emisja live na kanale Słodki Live. Dzieci doskonale odnalazły się w roli sław udzielając mnóstwa wywiadów, zaś na koniec pozując do wspólnych zdjęć.

Dziękujemy za wspaniałą wizytę i życzymy…spełniania marzeń!

kontakt: Patryk Gniedziejko, tel. 793603034

 foto: Oskar Kujawa

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś