Gry i Technologie

Zbigniew Urbański (dziennikarz): Test odkurzacza Raycop RS 300

Z czym kojarzą się wiosenne porządki? Oczywiście z myciem okien, szorowaniem podłóg i dokładnym odkurzaniu całego domu, aby wyzbyć się zalegającego po zimie kurzu. Jednak kurz i inne nieczystości nie zbierają się tylko na podłodze, ale także na materacach i łóżkach, w których śpimy. Jak w prosty sposób zachować higienę w miejscu naszego odpoczynku? Na to pytanie odpowie Zbigniew Urbański testujący Raycop RS 300.

W naszych łóżkach znajduje się mnóstwo kurzu, nieczystości i roztoczy, których na pierwszy rzut oka nie widzimy, a mają istotny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.  Dobrym narzędziem do tego jest Raycop RS 300 niewielkich rozmiarów odkurzacz ręczny stworzony do dokładnego oczyszczania powierzchni z wszelkich nieczystości.

Wyposażony został w specjalną obrotową szczotkę, a także element, który uderza w materac i dzięki temu działa jak trzepaczka, wspomagając lepsze usunięcie kurzu. Ponadto w środku wbudowana jest lampka UV, która ma za zadanie zabijać wszelkie bakterie. Jak sprawdza się to urządzenie i jaka jest jego cena, opowie Zbigniew Urbański.

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś