Doradztwo

Marek Kamiński (polarnik, podróżnik): Aby być przywódcą dla innych ludzi, musimy umieć przewodzić samemu sobie

Jak być dobrym przewodnikiem dla innych ludzi? Jak skutecznie motywować nas zespół i sprawić by inni ludzie podążali za nami? W biznesie jest to niezwykle ważna kwestia, którą przybliży nam Marek Kamiński.

Marek Kamiński polarnik, podróżnik i przedsiębiorca to zagadnienie szczegółowo przeanalizował w swojej autorskim programie Biegun, który stworzył na podstawie własnych doświadczeń. Prowadzi także na ten temat niezwykle przydatne szkolenia i warsztaty.

Sposoby na bycie dobrym przywódcą to niezwykle trudny temat, który ma jednak proste rozwiązanie. Aby przewodzić innym ludziom trzeba umieć przewodzić samemu sobie. Tylko zaczynając od siebie, nauczymy się dobrze kierować innymi.

Doskonale odzwierciedla się to w zdaniu: kochaj bliźniego jak siebie samego. Można to przełożyć na stwierdzenie, żeby być dla siebie takim przywódcą, jakim chcemy być dla innych. Wszelkie zmiany należy zaczynać od siebie.

Zapraszamy na stronę internetową www.kaminski.pl.

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś