polecamy

Czwarte klasy ze Szkoły Podstawowej nr 385 w Warszawie pokazały klasę!

Czwarte klasy A i B ze Szkoły Podstawowej nr 385 w Warszawie miały okazję uczestniczyć w zajęciach integracyjno-edukacyjnych w Studiu Pozytywnej Wibracji. Wraz z Anną Rutkowską-Budzińską organizującą całe przedsięwzięcie czynnie uczestniczyli w konkurencjach, teleturniejach i zagadkach telewizyjnych.

Na początku czwarte klasy ze Szkoły Podstawowej nr 385 poznały nowy sposób przedstawiania się – przy pomocy multimedialnej wizytówki. Rozmawialiśmy o mowie werbalnej i niewerbalnej ciała, o ciekawostkach związanych z pracą przed kamerą oraz na scenie. Dzieci dowiedziały się również jak reagować w przypadku nieznajomości odpowiedzi na trudne pytanie.

Pierwsze kroki zrobiły zapowiadając prognozę pogody na dużym telebimie, dzielnie dopasowywały usłyszane utwory muzyczne do gatunków filmowych. Pokazały swoje umiejętności pracy w grupach, szukamy najbardziej trafnych odpowiedzi na pytania prowadzącego.

Kalambury na telebimie okazały się być nie takie łatwe jak mogły się zdawać. Wszyscy jednak dzielnie ukończyli wszystkie konkurencje po czym zrobiliśmy emisję live na kanale Słodki Live. Dzieci udzielały wywiadów, zaś na koniec zrobiliśmy wspólne zdjęcia.

Dziękujemy za wspaniałą wizytę i życzymy…spełniania marzeń!

 

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś