Videoportal o dzieciach

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 279 w mikołajkowych zmaganiach!

Mikołajki – ważne święto w dziecięcym kalendarzu. Tego dnia, 6 grudnia 2017 r., przybyły do Studia Pozytywnej Wibracji dzieci z klasy 4B i 4C ze Szkoły Podstawowej 279 w Warszawie oraz opiekunowie – Agnieszka Panas.

Działo się bardzo dużo – uczniowie tych klas z zaciekawieniem słuchali warsztatu telewizyjnego – trafnie wskazywali jak wyjść z opresji podczas telewizyjnej “wpadki”; dowiedzieli się na co wskazuje mowa niewerbalna ciała. Po serii pytań i odpowiedzi przystąpiliśmy do Wywiadu z Gwiazdami – niebanalne dialogi młodych ludzi kolejny raz rozbawiły wszystkich zebranych.

Prognoza pogody przypomniała, gdzie leży województwo podlaskie, a gdzie jest północny-zachód. Muzyczny teleturniej pobudził słuch i kreatywność, Klasowiada kolejny raz zintegrowała dzieci z klas. Z racji mikołajkowego święta obie dzieci ubierały choinkę, którą na koniec uwieczniliśmy na zdjęciu wraz z uśmiechniętymi twarzami. Kolejny raz mogliśmy pojawić się na antenie kanału Słodki Live i pozdrowić oglądających.

Mamy nadzieję, że poszczególne konkurencje, konkursy i teleturnieje przyczyniły się do impulsu w stronę realizacji swoich marzeń, a dzieci utwierdziły się w przekonaniu, że jak się chce, to można wiele.

Zajęcia edukacyjne dla dzieci w Studiu Pozytywnej Wibracji odbywają się w każdy poniedziałek miesiąca. Rezerwacje oraz informacje mogą Państwo uzyskać u pomysłodawcy projektu: Patryka Gniedziejko – tel. 793 603 034. Warto rezerwować z wyprzedzeniem, bowiem w roku odbywa się tylko 40 spotkań. 

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś