BIZNES

Katarzyna Godawska (OMEGA Pilzno): Jesteśmy po stronie odważnych i kreatywnych osób, które nie boją się działać

Na inauguracji nagród 50 Kreatywnych w Biznesie przyznawanych przez Brief.pl pojawiło się wielu znakomitych przedsiębiorców i biznesmenów. Wśród nich była także Katarzyna Godawska z firmy OMEGA Pilzno, która jest jednym ze sponsorów całego wydarzenia.

Dominika Maciołek: Dlaczego OMEGA Pilzno poparła właśnie taką inicjatywę, jaką jest 50 Kreatywnych w Biznesie?

Katarzyna Godawska: Kiedy się nad tym zastanawiam, do głowy przychodzi mi tylko jedna odpowiedź. 25 lat temu, dwójka młodych ludzi właśnie w taki kreatywny sposób rozpoczęła swój biznes. Było to dwóch braci, którzy mieli pomysł na, jak się okazało, bardzo duży biznes, bo jesteśmy jedną z większych firm transportowych i logistycznych w Polsce, a wychodzimy z naszą działalnością na Europę. Więc teraz to my jesteśmy po tej stronie, gdzie chcemy wspierać nowe kreatywne biznesy, niekoniecznie związane z logistyką. Ogromnie doceniamy młodych, odważnych ludzi, którzy są kreatywni i nie boją się działać. To są najważniejsze cechy, które wpływają na osiągnięcie wielkiego sukcesu.

D.M: Co pomogło firmie OMEGA Pilzno wybić się na tak szerokie horyzonty?

K.G: Przede wszystkim wizja i pomysł dwóch młodych osób, a później już tylko konsekwencja w realizacji tych wszystkich celów i planów. Ich wielkim marzeniem było stworzyć największą firmę transportową z polskim kapitałem, w naszym kraju.

D.M: Czyli pasja w biznesie i determinacja absolutnie pomaga. Dziękujemy firmie za wspieranie 50 Kreatywnych, dziękuję bardzo za rozmowę.

Z Katarzyną Godawską rozmawiała Dominika Maciołek.

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś