Gry i Technologie

Zbigniew Urbański (dziennikarz): Przegląd gadżetów Samsung na rok 2018

Zapraszamy na relację Zbigniewa Urbańskiego z forum Samsung w Rzymie, podczas którego prezentowano linię urządzeń AGD, które w 2018 r. będą już dostępne w polskich sklepach. Czym zaskoczy nas firma Samsung w tym roku?

Najnowsze propozycje firmy Samsung odznaczają się niesamowitą innowacyjnością. Szczególną uwagę zwraca pralka, której bęben jest zupełnie nowym wynalazkiem w dziedzinie sprzętu AGD. Wyposażony został w wewnętrzną płytę, która kręci się w przeciwną stronę, co jest bardzo nietypowym i nowatorskim rozwiązaniem. Ponadto urządzenie potrafi rozpoznać materiał, jaki właśnie pierzemy i dopasować do niego rodzaj obrotów.

Inną opcją jest model z wbudowaną funkcją dodania prania do już pracującego urządzenia. Z kolei technologia quick drive sprawia, że pranie trwa zaledwie 39 minut. To samo rozwiązanie wykorzystywane jest również w suszarkach, dzięki czemu wypranie i wysuszenie ubrań ma potrwać nie dłużej niż dwie godziny.

Kolejną nowością jest odkurzacz niewielkich rozmiarów, który mimo swoich gabarytów jest w stanie zastąpić pełną wersję. Dzieje się tak z racji tego, że posiada moc aż 150 W. Żaden inny ręczny odkurzacz nie dysponuje taką siłą, co w połączeniu z lekkością i funkcjonalnością może uczynić go prawdziwym hitem wśród sprzętów AGD w 2018 roku. O nowej linii produktów AGD firmy Samsung prosto z Rzymu opowie Zbigniew Urbański wraz z Olafem Krynickim rzecznikiem Samsung Electronics Polska. Zapraszamy!

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś