Doradztwo

Zbigniew Urbański testuje: Lusterko wsteczne z wbudowaną kamerą

Kolejny gadżet sprawdzony przez Zbigniewa Urbańskiego jest niezwykle prostym, a jednocześnie niezwykle funkcjonalnym urządzeniem. Jest nim lusterko wsteczne z wbudowaną kamerą, które szczególnie przyda się do rejestrowania sytuacji na drodze.

Lusterko NAVITEL, o którym będzie dziś mowa, przyda się zwłaszcza użytkownikom starszych modeli samochodów, których lusterka nie są zaopatrzone w nowoczesną elektronikę. Urządzenie jest dość duże i wyposażone w przejrzysty wyświetlacz, na którym możemy zaobserwować wysokiej jakości obraz z wideo rejestratora samochodowego wbudowanego w lusterko. Dzięki temu zastosowaniu możemy nagrać wszystko, co dzieje się przed maską naszego auta, co niezwykle przydaje się zwłaszcza w przypadku stłuczek lub kolizji. Regulowany kąt i szeroki obraz sprawia, że nagrania wykonane tym urządzeniem są wysokiej jakości.

Co jednak najciekawsze w zestawie oprócz lusterka z wideo rejestratorem, znajduję się druga kamera, która przeznaczona jest do zamontowania z tyłu. Dzięki temu uzyskujemy doskonałą widoczność podczas cofania i podwójne nagrywanie. Montaż urządzenia również jest bardzo prosty, ponieważ polega jedynie na umieszczeniu go na standardowym lusterku samochodowym. O tym, jak urządzenie sprawdza się podczas pracy w terenie, opowie Zbigniew Urbański.

 

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś