Anna Gucwa

Jaką rolę odgrywa coaching w pracy menedżera? – Anna Gucwa

Powracamy do tematu znaczenia, jakie ma coaching w pracy menedżera. Wraz z Anną Gucwą zastanowimy się, jak rzeczywiście narzędzia coachingowe wpływają na pracowników i jakie najistotniejsze warunki musimy spełnić, jeśli chcemy z nich korzystać.

Anna Gucwa to właścicielka firmy MG Trening twórczyni pierwszej w Polsce aplikacji dla menedżerów Menedżer Pro. Jest cenioną trenerką i coacherką z ogromnym doświadczeniem. Od wielu lat pasjonuje ją coaching w pracy menedżera, stale pomaga doskonalić ludziom kompetencje kierownicze. W pracy wykorzystuje najnowocześniejsze formy szkoleniowe, jakimi są gry szkoleniowe.

Musimy pamiętać, aby wszelkie zmiany zaczynać od siebie. Bez odpowiedniego nastawienia i przygotowania nawet najlepsze metody trenerskie na nic się nie zdadzą. Po pierwsze powinniśmy zastanowić się nad tym, czy mamy poczucie tego, że ludzie posiadają w sobie wszelkie potrzebne zasoby, aby rozwiązać dany problem.Mają także prawo do swoich własnych rozwiązań niekoniecznie zgodnych z naszym zdaniem.

Ponadto musimy pamiętać, że każdy aspirujący coach musi mieć w sobie przestrzeń, która pozwoli doradzać ludziom bez krytyki, oceniania i żadnego rodzaju formy nakazowej. Jakie jeszcze warunki należy spełnić?

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś