Gry i Technologie

Wszystko o… Huawei Mate 10 Pro – Zbigniew Urbański

Huawei jest szybko rozwijającą się firmą mającą na swoim koncie wiele udanych produkcji. Najnowszy produkt ma być rewolucją na rynku smartfonów. Czy tak rzeczywiście będzie?

Huawei Mate 10 Pro jest dostępny na polskim rynku od niedawna. Według zapowiedzi producenta ma to być pierwszy na świecie smartfon wyposażony w sztuczną inteligencję, dzięki której uczy się naszych przyzwyczajeń. Przykładowo może automatycznie ustawiać parametry według naszych preferencji.

Wyposażony został w dwa aparaty fotograficzne radzące sobie z praca w trudnych warunkach oświetleniowych,wysokiej jakości ekran oraz bardzo czuły czytnik linii papilarnych. Wobec modelu Huawei Mate 10 Pro narosło wiele oczekiwań, gdyż ma on w założeniu konkurować z iPhone’m. Czy rzeczywiście może się z nim równać? O tym opowie nam Zbigniew Urbański, który specjalnie dla widzów kanału Słodki Live, testował ten model przez dwa tygodnie.

 

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś