Biznes

Na co zwrócić uwagę podczas odzyskiwania należności?

Odzyskiwanie zaległych pieniędzy od klientów bądź kontrahentów jest dla przedsiębiorców zwykle nieprzyjemnym i krępującym tematem, przez co bardzo często popełniają szereg błędów z tym związanych. 

Dziś w programie porozmawiamy o tym na co warto zwrócić uwagę podczas upominania się o należność oraz jakie najczęstsze błędy są z tym związane.

Gościem Bogusława Biedy będzie doświadczona trenerka biznesowa i autorka wielu szkoleń zarówno w kraju jak i za granicą – Joanna Grabska, która opowie nam o głównych typach zachowań przedsiębiorców, oraz o tym z czego wynikają obawy przed odzyskiwaniem należności.

Zastanowimy się także czy powszechne przekonanie o tym, że upominanie się o pieniądze powoduje zerwanie relacji z klientem jest słuszne, oraz jak brak zorganizowanego procesu kontrolującego przepływ finansowy wpływa na stabilizację firmy. Porozmawiamy także o relacji firma-klient i zasadach na jakich powinna funkcjonować, tak aby nie mieć problemu z odzyskiwaniem wierzytelności. Zapraszamy!

 

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś