Muzyka

O sztuce i biznesie na kanale Słodki Live – Tomasz Słodki i Patryk Gniedziejko o Art.TV

O sztuce i biznesie na kanale Słodki Live

Dziś w studiu radiowym Tomasz Słodki wraz z Patrykiem Gniedziejko opowiedzą o nowym programie na kanale Słodki Live. Szukamy artystycznie uzdolnionych ludzi, którzy ze swojej pasji uczynili sposób na życie. Być może mowa właśnie o Tobie? Obejrzyj naszą zapowiedź i sprawdź czy jest to coś dla Ciebie!

Nowy projekt Art Tv będzie promował wszelkiego rodzaju ciekawe wydarzenia artystyczne i kulturalne. Ponadto ma na celu przedstawić sztukę nie tylko od strony twórczej, ale także biznesowej. Do programu zapraszamy artystów, którzy spełniają się zawodowo wykorzystując do tego swój talent.

Różnorodność dziedzin jest ogromna, od architektury, malarstwa, rękodzieła, dekoracji i grafiki, aż do tańca, muzyki, kabaretu i wielu wielu innych. Jeżeli chcesz wypromować swoją działalność i opowiedzieć nam o swojej pasji serdecznie zapraszamy do współpracy.

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś