BIZNES

Trener biznesu jako zawód przyszłości

W kolejnym odcinku programu HR pod Lupą porozmawiamy o zawodzie jakim jest trener biznesu.

Jest to niezwykle ciekawy i popularny temat gdyż pewnością jest to zawód przyszłości. Szkolenie osób dorosłych jest nieodłącznym elementem dobrze prowadzonego biznesu oraz rozwoju osobistego. O tym czym cechuje się efektywny trener biznesu i jak można nim zostać w dzisiejszym odcinku programu Dominiki Maciołek tylko na kanale Słodki Live.

Skuteczny trener biznesowy to osoba z własnym dorobkiem biznesowym i odpowiednimi kompetencjami zdobytymi w renomowanej szkole trenerów. Naszym gościem będzie dziś Paulina Szczepanek, która po wielu latach sukcesów w korporacji postanowiła spełnić swoje marzenie i  zostać trenerem biznesu. Opowie nam o tym jaką drogę przeszła by stać się profesjonalnym szkoleniowcem oraz co sprawiło, że wybrała właśnie ten zawód.

Zastanowimy się także na czym właściwie polega ta rola, jakie metody nauczania stosuje się na co dzień z uczestnikami szkoleń, oraz jakie cechy osobowości są niezbędne do pracy na takim stanowisku.Zapraszamy serdecznie!

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś