Life & Home

Sprzęt grający na Sylwestra – Bose Soundtouch – Zbigniew Urbański

Sylwester i karnawał zbliżają się wielkimi krokami. Jak zaskoczyć gości wysoką jakością muzyki na naszej imprezie?

Na to pytanie odpowie nam niezawodny Zbigniew Urbański, który specjalnie dla Państwa przetestował sprzęt grający Bose Soundtouch.

Doskonała jakość dźwięku wydobywającego się ze sprzętu to tylko jedna z licznych zalet tego urządzenia. Przede wszystkim wyróżnia się ono wielką praktycznością i wielofunkcyjnością. Posiada chyba wszystkie możliwe opcje począwszy od radia FM i radia cyfrowego, po odtwarzanie płyt CD i list muzycznych ze Spotify.

Bose Soundtouch jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu z łatwością możemy nim sterować za pomocą tableta bądź smartfona. W zestawie znajduje się także przydatny i estetyczny pilot. Na punkcie tego sprzętu oszalały już całe Stany Zjednoczone i Europa Zachodnia.

Czy ta moda zagości także w Polsce? Jaką cenę trzeba zapłacić za ten system dźwiękowy i czy jest tego wart? Zapraszamy na program Urbański Testuje tylko na kanale Słodki Live.

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś