Life & Home

Maska antysmogowa – dlaczego warto jej używać? – Zbigniew Urbański

W dużych miastach w Polsce powietrze jest wyraźnie zanieczyszczone. Jak możemy na co dzień ustrzec się przed jego szkodliwym działaniem?

Najnowsze analizy pokazują, że smog w niektórych polskich miastach przekracza dopuszczalne normy. Co więc można zrobić by zadbać o swoje zdrowie i nie wdychać szkodliwych substancji?

Maska antysmogowa jest niezwykle popularna w  krajach zachodnich i azjatyckich zwłaszcza w Chinach i Japonii. W Polsce ten trend zaczyna dopiero raczkować. W programie przedstawimy maskę antysmogową składającą się z dwóch części, zawierającą filtr, który nie tylko chroni przed zanieczyszczonym powietrzem, ale także neutralizuje wszystkie zarazki dzięki czemu do płuc dostaje się tylko oczyszczone powietrze.

Jest to niezwykle przydatne zwłaszcza w sezonie jesienno – zimowym. Czy jest to potrzebny gadżet i czy można mówić o komforcie noszenia maski? Specjalnie dla widzów Słodki Live przetestował to niezawodny Zbigniew Urbański. Zapraszamy serdecznie!

Marta Majer

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś