Doradztwo

Czy iPhone X jest wart swojej ceny? – Zbigniew Urbański

iPhone  jest jednym z najbardziej pożądanych telefonów na świecie. Czy jego najnowszy model  spełnia oczekiwania klientów?

Przedstawiamy pierwszy odcinek nowego cyklu technologicznego, w którym Zbigniew Urbański będzie prezentował różnego rodzaju elektronikę, gadżety, technologie i rozwiązania które mogą przydać się w  domu  i z pewnością każdego zainteresują, a także pomogą w wyborze najlepszego sprzętu.

W tym odcinku będziemy rozmawiać na temat najnowszego dziecka Apple czyli iPhone X. Zastanowimy się nad tym czy telefon jest wart swojej ceny i  przeanalizujemy wszystkie kwestie związane z jego użytkowaniem: od wyglądu telefonu, poprzez jego funkcjonowanie, ładowanie, a także wyświetlacz i kamerę. Szczegółowo omówimy jego wady i zalety, a także udzielimy kilku porad na temat jego użytkowania. Obowiązkowy materiał dla fanów nowinek technicznych, a także dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad kupnem iPhone X. Zapraszamy serdecznie!

                  

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś