BIZNES

Wszystko o tajnikach HR

Nie od dziś wiadomo, że kapitał ludzki to najważniejsze zasoby firmy. Mimo to niewielu przedsiębiorców rozumie i docenia dział HR.

O tym, jakie są jego funkcje, wady i zalety oraz realny zysk dla firm będziemy opowiadać w każdy wtorek w nowym programie HR pod lupą.

Prowadząca program Dominika Maciołek na co dzień jest prezeską firmy Maciołek i Wspólnicy. Od 13 lat obserwuję pracę HR-owców pod każdym względem i jest w tej dziedzinie prawdziwym ekspertem. W programie opowie czym jest innowacja i nowoczesność w szkoleniach biznesowych oraz czym powinien wyróżniać się profesjonalny HR-owiec.

Ponadto wyjaśni jak rozwinąć dział HR w Twojej firmie i dlaczego ważne jest nieustanne obserwowanie zmian rynkowych. Co ważne w programie będzie można zobaczyć przykłady korzyści płynących z inwestowania w zasoby ludzkie przedstawione w liczbach. Co tydzień będziemy również gościć praktyków HR z wieloletnim doświadczeniem, którzy jeszcze bardziej przybliżą to ważne zagadnienie, Zapraszamy serdecznie!

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś