FIRMA GRANDECANE.PL

Skunks w domu – czy to dobry wybór?

Dziś w programie Strefa Zoologiczna porozmawiamy o hodowli nietypowego zwierzęcia w domu. Jak w praktyce wygląda życie z tak oryginalnym pupilem i jakie są różnice między nim, a popularnymi zwierzętami domowymi?

W studiu programu Słodki Live zobaczymy wyjątkowego gościa, którym będzie…dwuletni skunks o imieniu India.

Skunks kojarzy się większości ludzi z dzikim zwierzęciem rodem ze Stanów Zjednoczonych, wydającym nieprzyjemny zapach podczas ataku. Jednak jak się okazuje może stać się także najlepszym przyjacielem człowieka. Gościem Michała Sawy będzie Maria Brzeska właścicielka skunksa z hodowli Skunksikowo.

Opowie nam o tym jak wygląda codzienna pielęgnacja skunsa, dla kogo nadaje się  takie zwierze, czym się żywi oraz na co powinniśmy zwrócić uwagę przed jego zakupem. Zobaczymy także wyjątkową sesję zdjęciową z udziałem jej pupila. Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe spotkanie z wyjątkowymi gośćmi.

 

 

Komentarze Facebook
Udostępnień
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś