Biznes

Czy sport jest potrzebny?

W zdrowym ciele zdrowy duch – głosi stare przysłowie. Jak ma się to powiedzenie do rzeczywistości?  

Czy naprawdę forma fizyczna ma przełożenie na efektywności pracy nawet w biznesie? O tym porozmawiamy w kolejnym odcinku programu Grzegorza Kiszluka na kanale Słodki Live.

W dziesiątej odsłonie wyjątkowego programu o ekonomii, widzianej nie z perspektywy Napoleona, ale zwykłego szeregowca – czyli KiszmaszTV, poruszymy często pomijaną kwestię zdrowia biznesmena.

Naszymi gośćmi będą Szymon Bartoszek ze studia 27minut, zajmującego się nowatorskim sposobem na ćwiczenia polegającym na elektrostymulacji, oraz Marta Czartoryska – Żak – strateg marketingowy z wieloletnim doświadczeniem.  Porozmawiamy o tym na czym polega elektrostymulacja w ćwiczeniach, dlaczego jest to trening ludzi zapracowanych i wymagających oraz jak dbanie o formę odbija się na wyglądzie i psychice, a co za tym idzie na naszym wizerunku zawodowym?

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś