Biznes

Rynek pracownika a wymagania  pracodawcy. Czy grozi nam konflikt interesów?

Jakie wyzwania niesie za sobą ten ciekawy moment w procesach HR oraz czy grozi nam konflikt interesów pracodawcy z  pracownikiem?

W dzisiejszym programie HR pod Lupą porozmawiamy o bardzo ciekawym zjawisku determinującym obecnie wszystkie procesy rekrutacyjne, a mianowicie o rozwijającym się rynku pracownika.

Gościem Dominiki Maciołek będzie Małgorzata Piasecka z Benchmark Group, uznany praktyk biznesu oraz doświadczony konsultant HR współpracujący z różnymi firmami. Od wielu lat skrupulatnie analizuje takie zjawiska jak ewolujący rynek pracy, a także zmiana pokoleniowa. W programie opowie nam o tym jak dostosować się do obecnych przemian, jak wyglądają innowacyjne procesy rekrutacji, a także jakie błędy najczęściej popełniają zarówno kandydaci jak i rekruterzy.

Poradzi także jak przygotować się do rekrutacji zarówno będąc w roli HR-owca, jak i ubiegającego się o dane stanowisko. W programie zaprosimy także do naszej księgarni, gdzie polecimy najlepsze książkowe pozycje, które w zajmujący sposób przybliżą nam ważne zagadnienia i  innowacje w dziedzinie HR. Zapraszamy serdecznie!

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś