FIRMA GRANDECANE.PL

Co daje szkolenie psa?

O specjalnym szkoleniu dla psów słyszał chyba każdy. Najczęściej kojarzy nam się z tresurą psów policyjnych, psów przewodników bądź tych wykorzystywanych w dogoterapii.

Jednak także nasz pupil może uczestniczyć w zajęciach, dzięki którym nawiążemy z nim dobrą relację, zadbamy o bezpieczeństwo domowników, a także pozbędziemy się kłopotliwych nawyków naszego czworonoga. O tym dlaczego odpowiednie szkolenie jest ważne porozmawiamy dziś w Strefie Zoologicznej na kanale Słodki Live.

Gościem Michała Sawy jest dziś licencjonowany instruktor szkolenia psów Przemysław Domalewski. W programie opowie nam o tym jak zrozumieć psa, jakie są największe trudności i błędy popełniane przez właścicieli oraz dlaczego szkolenie wpływa nie tylko na komfort właściciela, ale także na szczęście psa. Poruszymy także kwestie dogoterapii i podpowiemy co zrobić w przypadku gdy pies nie akceptuje innego zwierzęcia w domu. Zapraszamy!

 

 

 

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś