BIZNES

Jak radzić sobie z wyzwaniami rekrutacyjnymi?

Zebranie odpowiedniej kadry należy do najważniejszych i jednocześnie najtrudniejszych zadań.

Dziś w programie Dominiki Maciołek HR pod lupą na kanale Słodki Live zastanowimy się nad największymi obecnie wyzwaniami rekrutacyjnymi. Naszym gościem będzie wieloletni ekspert od spraw zarządzania zasobami ludzkimi, psycholog Jarosław Juśkiewicz.

Wyzwania rekrutacji zmieniają się w zależności od wielu czynników. Jednym z nich jest oczywiście rynek biznesowy, ale nie tylko, decyduje o tym także rozwój globalizacji czy niż demograficzny. Według naszego eksperta, obecnie pozyskanie odpowiedniego pracownika jest procesem bardzo złożonym i trudnym. Jak więc odnaleźć wykwalifikowanych kandydatów do pracy, w skomplikowanej sytuacji rekrutacyjnej jaka ma obecnie miejsce? Jaka powinna być nasza odpowiedź na nadchodzące zmiany pokoleniowe i rynek pracownika? Wszystko co chciałbyś wiedzieć o HR tylko na kanale Słodki Live. Zapraszamy!

 

 

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś