FIRMA GRANDECANE.PL

Jak organizuje się wystawę psów?

Jak zorganizować wielką wystawę psów? – To olbrzymie wyzwanie – przyznaje Magdalena Kuban, współorganizatorka międzynarodowej wystawy psów rasowych w Żelechowie.

– Teren musi być przede wszystkim odpowiednio zabezpieczony, trzeba zadbać o ringi – opowiada. – Ale samemu nie da się tego robić, pracuje przy tym wiele osób i każda ma swoje zadanie. No i jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie Polskiej Federacji Kynologicznej, ale i władz lokalnych – dodaje. Na wystawie muszą się znaleźć też weterynarze, gdyż każdy pies musi zostać przebadany.

A czemu wystawia odbywa się właśnie w Żelechowie. – To po prostu fajne miejsce, ma do tego odpowiednio duży stadion. No i znajduje się zaledwie 60 kilometrów od stolicy – zaznacza Kuban.

Na wystawę wstęp mają też ludzie, którzy nie mają swoich psów. – Chcemy ich zarazić pasją, a zwłaszcza dzieci – dodaje Kuban.

 

Komentarze Facebook
Click to comment

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnio

Pierwsza na świecie telewizja nadająca regularny program na Facebooku i YouTube, produkująca profesjonalne treści filmowe we współpracy z polskimi przedsiębiorcami, artystami, dziennikarzami, muzykami.

Copyright © 2016 - 2017 by: Compas Multimedia Tomasz Słodki

Do góry
Udostępnień
ś